شرکت مهارت پیشه گان خلاق زریاد حامی جشنواره بین المللی پروژه های دانش آموزی سینا

جشنواره بین‌المللی پروژه‌های دانش‌آموزی سینا در روزهای ۲۹، ۳۰ و ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۸ در کتابخانه مرکزی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دانش‌آموزان سراسر کشور برگزار شد.

از آنجایی که دانش‌آموزان به عنوان نیروهای بالقوه علمی و فنی، آینده‌سازان کشور و عناصر تعیین‌کننده در رشد و بالندگی جامعه شناخته می‌شوند و در آینده با ورود به رشته‌های تحصیلی دانشگاهی نقش عمده‌ای در پیشرفت‌های علمی پژوهشی کشور خواهند داشت، و با توجه به این که یکی از اهداف بزرگ شرکت زریاد شناسایی استعدادهای برتر دانش‌آموزی، سازماندهی، پرورش و هدایت آنها در این مسیر است؛ این امر می‌تواند سرمایه‌گذاری هوشمندانه‌ای در جهت ساخت کشور باشد.

آشنایی با علوم مختلف دانشگاهی و انتخاب هدفمند رشته در دانشگاه، ایجاد انگیزه برای بالا بردن سطح علمی جهت تولید علم و جنبش نرم‌افزاری، حمایت از طرح‌های تحقیقاتی گروه‌های برتر دانش‌آموزی جهت همکاری و مبادلات علمی و فنی با مراکز پژوهشی، دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی و صنعتی، آشنایی دانش‌آموزان با فضای دانشگاهی و تجربه ارائه و دفاع از تحقیق و پژوهش خود و همچنین تبیین نقش و اهمیت بالای تفکر و پژوهش، از اهداف برگزاری این جشنواره بود.
در راستای تحقق این اهداف شرکت مهارت پیشه گان خلاق زریاد قدم به قدم با برنامه ای اجرایی و عملیاتی دانش آموز را تا رسیدن به شغل مورد علاقه اش در بلندمدت همراهی می کند و در این راه، ساز و برگ لازم برای زمان فارغ التحصیلی او را مهیا می نماید.

شرکت مهارت پیشه گان خلاق زریاد (سهامی خاص)، یک شرکت خصوصی است که تمرکز پژوهش های طولانی مدت خود را بر محور آموزش مهارت های اجتماعی و مالی و کسب و کار و زندگی قرار داده است و بر این باور است که زیرساخت امنیت شغلی هر فرد، می تواند در دوران امن و بلندمدت دانش آموزی تشکیل شود و در دوران تحصیل در دانشگاه تکمیل گردد. این زیرساخت، علاوه بر دانش آکادمیک و تخصصی، شامل سرمایه مالی، کیفیت احساسات درونی فرد و در آخر توانمندی رویارویی با اجتماع و بازار کار می باشد.
مجموعه زریاد، در راستای این هدف کلی و در مسیر این رسالت بزرگ ملی، دستاوردهای ارزشمندی را حاصل نموده است که هر یک به تنهایی پروژه ای گرانبها هستند و اجماع این دستاوردها، امکان رسیدن به آن هدف بزرگ را میسر نموده است.
تصمیم نهایی این شرکت بر آن شد تا اقدام به طراحی و ساخت یک زیست بوم مجازی با نشان «زریاد» بنماید و مهندسی امنیت شغلی را برای هر فرد در بعد مجازی وی طراحی و به بعد واقعی او الحاق نماید و در این راستا به عنوان یکی از مهمترین حامیان جشنواره سینا، در کنار مجریان این جشنواره قرار گرفت.