شرکت ها و مدارس همکار

زریاد

اخبار زریاد

شرکت مهارت پیشه گان خلاق زریاد حامی جشنواره بین المللی پروژه های دانش آموزی سینا

جشنواره بین‌المللی پروژه‌های دانش‌آموزی سینا در روزهای ۲۹، ۳۰ و ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۸ در کتابخانه مرکزی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دانش‌آموزان سراسر کشور برگزار شد.

برگزاری دوره نقشه راه کارآفرینی، ایجاد و مدیریت کسب و کارهای کوچک

این دوره در بهار سال 1398 به اهتمام نیروهای متخصص زریاد (مجری انحصاری طرح بورسیه شغلی و مهارتی دانش آموزی) و با همکاری آموزش و پرورش و تدریس استاد گرانقدر دکتر سید علیرضا فیض بخش (استاد تمام و عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف) به مدت 30 ساعت طی آزمون 4 گزینه ای برگزار گردید که با استقبال 250542 نفر از فرهنگیان عزیز کشورمان مواجه گردید. هدف از برگزاری این دوره آموزش کارآفرینی با استفاده از سبک های روز دنیا با توجه به اصولی از قبیل ارزش آفرینی، مشارکت گرایی، پشتکار و ... بود که با توجه به وضعیت کنونی کشور بسیار مفید و قابل بهره برداری است. سبک آموزشی به کار رفته در این دوره توسط دکتر فیض بخش به گونه ای بود که علاوه بر یادگیری و درک عمیق روش ها منجر به تغییر مدل ذهنی ارزش آفرینی و یادگیری سبک های جدید رشد و افزایش درآمد از طریق کارآفرینی شد.
زریاد-مدرسه سوده

نشست مدیران شرکت زریاد و مجتمع آموزشی سوده جهت نهایی سازی پیش نویس قرارداد همکاری

طی نشستی که بین مدیران ارشد دو ساختار شرکت زریاد و مجتمع آموزشی سوده در تاریخ 1 اسفند 97 در محل مجتمع واقع در منطقه 2 شهر تهران صورت گرفت، پیش نویس قرارداد همکاری در پیاده سازی طرح بورسیه شغلی دانش آموزی نهایی شد. براساس این قرارداد هر دو ساختار در راستای تأمین نیازهای دانش آموزان و خانواده هایشان قرار همکاری گذاشتند. در ادامه تاریخی جهت نهایی نمودن قرارداد اعلام و طی مراسمی قرارداد به امضای مدیران عامل رسانده می شود.

امضاء توافقنامه شرکت بیمه پاسارگاد و شرکت مهارت پیشگان خلاق زریاد

عنوان یک از بهترین راه حل های تامین سرمایه شروع به کار در این پروژه عظیم ملی شناخته شد. شرکت معظم بیمه پاسارگاد که در بین تمامی شرکت های بیمه ای سردمدار صدور و پاسخ به تعهدات خود در زمینه بیمه های عمر شناخته میشود، دست یاری زریاد را در انجام این رسالت بزرگ ملی به گرمی فشرد و با تمام توان اجرائی خود، همکاری موثر خویش را در اجرائی نمودن طرح ملی پروژه بورسیه شغلی دانش آموزی زریاد اعلام نمود. نتیجه این همراهی و همکاری در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ به صورت رسمی و در قالب یک توافقنامه حقوقی که مابین شرکت بیمه پاسارگاد و شرکت مهارت پیشه گان خلاق زریاد توسط جناب آقای بهروز نیرومند راد، مدیر محترم بیمه های عمر و تامین آتیه شرکت بیمه پاسارگاد و جناب آقای امیر رضا حاجی محمد جعفری، رئیس هیئت مدیره زریاد به مرحله توشیح رسید، روندی عملیاتی و اجرائی به خود گرفت و این شروعی دوباره برای ارائه خدمات بیمه ای به اقشاری خاص توسط شرکت بیمه پاسارگاد و همچنین شروع راهی بس عظیم و گرانسنگ برای شرکت مهارت پیشه گان خلاق زریاد خواهد بود. لینک خبر در سایت بیمه پاسارگاد

برگزار همایش آشنایی با مفاهیم کارآفرینی برای دانش آموزان متوسطه منطقه 18 شهر تهران با همکاری شرکت زریاد

شرکت زریاد جهت آشنایی دانش آموزان ، معلمان و مشاوران با مفاهیم پایه کارآفرینی همایش مشترکی را با اداره آموزش و پرورش منطقه 18 شهر تهران برای دانش آموزان پایه 12 منطقه در طی دو روز 13 و 15 بهمن ماه 97 برگزار نمود. در طی این همایش دو روزه با حضور اساتید صاحب نظر مطالب مفیدی برای دانش آموزان پایه 12 ارایه شد.

برگزاری همایش آشنایی با سواد اقتصادی برای مدیران مدارس منطقه 3 شهر تهران با همکاری شرکت زریاد

در تاریخ 6 بهمن 97 مدیریت محترم اداره آموزش و پرورش منطقه 3 شهر تهران با همکاری شرکت زریاد همایش سواد اقتصادی را برای مدیران مدارس برگزار نمودند. در طی این همایش استاد حسام زند حسامی از اعضای هیت علمی دانشگاه کار آفرینی جهت آشنایی مدعوین ارایه مطلب نمودن که با استقبال زیاد حضار همراه شد .

برگزاری همایش آشنایی با سواد اقتصادی برای مدیران مدارس منطقه 5 شهر تهران با همکاری شرکت زریاد

در تاریخ 24 آذر 97 مدیریت محترم اداره آموزش و پرورش منطقه 5 شهر تهران با همکاری شرکت زریاد همایش سواد اقتصادی را برای مدیران مدارس برگزار نمودند. در طی این همایش اساتید هیت علمی دانشگاه کارآفرینی دانشگاه تهران جهت آشنایی مدعوین ارایه مطلب نمودن که با استقبال زیاد حضار همراه شد .